Home CreditHome Credit půjčka

50 000 Kč již za 999 Kč měsíčně a 30 dní na rozmyšlenou!

Půjčka až 150 000 Kč na cokoliv, kterou můžete do měsíce zdarma zrušit.

AKCE: Po uzavření smlouvy online přehled o transakcích a splátkách ZDARMA.
Za každých 12 měsíců máte nárok na odložení jedné splátky.

Společnost Home Credit působí v České republice velmi úspěšně již 14 let a patří mezi nejsilnější nebankovní finanční společnosti. Má velice široký repertoár kvalitních produktů. Pořídit si můžete účelové úvěry například na automobil nebo nadstandardní zdravotní péči, v nabídce je také možnost nakupování na splátky až u 4500 prodejců u nás, dále je možné získat zajímavé kreditní karty a mnoho dalšího. Nás však bude nejvíce zajímat neúčelový úvěr, který můžete získat velmi rychle také online.


Půjčka Home Credit Tato půjčka nabízí částky od 10 000 do 150 000,-Kč a peníze je možné použít na cokoli. Produkt s sebou přináší celou řadu zajímavých výhod. Jednou z nich je bezplatné vyřízení a také možnost předčasného splacení bez sankcí. Specialitou, kterou jinde neuvidíte, je možnost zrušení úvěru do 1 měsíce od vyřízení bez placení dalších úroků. Většina zákazníků jistě ocení, že úvěr získáte bez zajištění ručitelem a můžete si jej výhodně pojistit proti neschopnosti splácet. Celou půjčku vyřídíte, aniž byste museli kamkoli chodit, pouze přes internet, telefonicky a korespondenčně.


Pokud vás tato nabídka zaujala, stačí vyplnit nezávaznou žádost o Home Credit půjčku online na našich stránkách a počkat na telefonát od pracovníka poskytovatele, který vám podá detailní informace.

Potřebujete větší nebo menší částku? Naše stránky nabízí několik variant půjček! Vyzkoušejte některou!

Další druhy půjček k prohlédnutí najdete ZDE


Nacházíte se v sekci Home Credit půjčka